Dzisiaj jest 17 Lipca 2024, Środa, imieniny obchodzą:

NIEWIDZIALNI FMRSS

Radio Niewidzialni FM ma 10 lat!

04 lutego 2021
Nasza przygoda z dźwiękami rozpoczęła się od uruchomienia skromnej platformy multimedialnej w serwisie You Tube. Wykorzystaliśmy jej potencjał do publikowania krótkich rozmów z osobami niepełnosprawnymi, które rozpoczynały i kończyły proste jingle nagrywane z udziałem jednego lektora. Dzisiaj jesteśmy profesjonalną, nieustająco rozwijającą się stacją radiową, która jakością nadawanych programów może śmiało konkurować z innymi nadawcami. Radio Niewidzialni FM – to marka tworzona z pasją! Od 10 lat…

Dobra energia w radiu Niewidzialni FM

26 października 2019
Bezsenność w sieci, Folkowe Pejzaże i Domówka z Radiem Niewidzialni FM – to nowe programy radiowe, które można słuchać na antenie radia Niewidzialni FM. Od poniedziałku do piątku, późnym wieczorem i w nocy gramy utwory dostarczające dużo pozytywnej energii!

Więcej muzyki w radiu Niewidzialni FM

12 lipca 2019
Kuźnia Metalu, Latino Party i Imprezownia – to kolejne nowe programy radiowe, które można słuchać na antenie radia Niewidzialni FM. Przed północą, od poniedziałku do środy gramy niekomercyjne utwory heavy metalowe, gorące hity latynoskie i klasyki klubowe.

Nowe formaty w radiu Niewidzialni FM

01 września 2018
Propozycje do listy przebojów, Enter, Klub bez barier i Bezpieczny dom – to tylko niektóre z wielu nowych programów radiowych, które można słuchać na antenie radia Niewidzialni FM. Po południu stacja nadaje magazyny informacyjno-poradnikowe. Wieczorem gra utwory niekomercyjne – jazz, country i blues.

Nowe programy w radiu Niewidzialni FM

01 marca 2014
Dzień Dobry już weekend, Afisz Kulturalny i Drugie Śniadanie – to tylko niektóre z wielu nowych programów radiowych, które można słuchać na antenie radia Niewidzialni FM od 1 marca 2014 r. Nowa ramówka została przygotowana z myślą o słuchaczach, którzy weekendowe poranki i popołudnia lubią spędzać w domu.

Niewidzialni FM na platformie n

18 kwietnia 2013
Od 1 października 2012 r. jesteśmy dostępni na platformie n. Pozycja 269, zakładka - polskie radia internetowe.

Niewidzialni FM On Air

18 kwietnia 2013
Na Dzień Dobry, gdy się zbudzisz i Na Dobranoc zanim zaśniesz – to właśnie ten jingiel nagrany w nowej aranżacji powitał w niedzielę po północy słuchaczy radia Niewidzialni FM. 8 kwietnia 2012 r. rozpoczęliśmy nadawanie na żywo.