Dzisiaj jest 17 Lipca 2024, Środa, imieniny obchodzą:

Dobra energia w radiu Niewidzialni FM

Dodano: 26 października 2019

Bezsenność w sieci, Folkowe Pejzaże i Domówka z Radiem Niewidzialni FM – to nowe programy radiowe, które można słuchać na antenie radia Niewidzialni FM. Od poniedziałku do piątku, późnym wieczorem i w nocy gramy utwory dostarczające dużo pozytywnej energii!

 

Bezsenność w sieci to format muzyczny adresowany do słuchaczy, którzy pracują w nocy lub późno zasypiają. Folkowe Pejzaże – to program dla wielbicieli nowoczesnej muzyki ludowej. Domówka z Radiem Niewidzialni FM – to wykwintna uczta dla miłośników muzyki pop, electro i dance. Zapraszamy na parkiet!

Bezsenność w sieci, od poniedziałku do czwartku, godz. 00.00

Folkowe Pejzaże, czwartek, godz. 23.00

Domówka z Radiem Niewidzialni FM, piątek, godz. 23.00

***

Radio Niewidzialni FM powstało we wrześniu 2011 r. na bazie utworzonego wcześniej kanału radiowego w serwisie You Tube. Bibliotekę stacji tworzy blisko tysiąc produkcji dźwiękowych nagranych w najlepszych studiach w Polsce. Głosu do emitowanych na antenie stacji spotów, jingli i magazynów informacyjnych użyczyli najlepsi lektorzy w Polsce. Nagrywają dla nas m.in.: Tomasz Knapik, Łukasz Nowicki, Jacek Brzostyński, Maciej Gudowski, Janusz Szydłowski, Stanisław Olejniczak, Janusz German, Robert Michalak, Andrzej Ferenc i Jarek Łukomski. Radio Niewidzialni FM nadaje przez całą dobę niekomercyjne utwory muzyczne, oraz programy informacyjno-poradnikowe.

Czytaj również