Dzisiaj jest 25 Czerwca 2024, Wtorek, imieniny obchodzą:

Więcej muzyki w radiu Niewidzialni FM

Dodano: 12 lipca 2019

Kuźnia Metalu, Latino Party i Imprezownia – to kolejne nowe programy radiowe, które można słuchać na antenie radia Niewidzialni FM. Przed północą, od poniedziałku do środy gramy niekomercyjne utwory heavy metalowe, gorące hity latynoskie i klasyki klubowe.

 

Kuźnia Metalu to format muzyczny adresowany do słuchaczy, którzy wieczorem, przed snem chcą się zrelaksować słuchając mocnych brzmień z biblioteki muzycznej radia Niewidzialni FM. Latino Party – to program dla wielbicieli tańca i gorących hitów latynoskich. Imprezownia – to wykwintna uczta dla miłośników muzyki klubowej. Zapraszamy na parkiet!

Kuźnia Metalu, poniedziałek, godz. 23.00

Latino Party, wtorek, godz. 23.00

Imprezownia, środa, godz. 23.00

***

Radio Niewidzialni FM powstało we wrześniu 2011 r. na bazie utworzonego wcześniej kanału radiowego w serwisie You Tube. Bibliotekę stacji tworzy blisko tysiąc produkcji dźwiękowych nagranych w najlepszych studiach w Polsce. Głosu do emitowanych na antenie stacji spotów, jingli i magazynów informacyjnych użyczyli najlepsi lektorzy w Polsce. Nagrywają dla nas m.in.: Tomasz Knapik, Łukasz Nowicki, Jacek Brzostyński, Maciej Gudowski, Janusz Szydłowski, Stanisław Olejniczak, Janusz German, Robert Michalak, Andrzej Ferenc i Jarek Łukomski. Radio Niewidzialni FM nadaje przez całą dobę niekomercyjne utwory muzyczne, oraz programy informacyjno-poradnikowe.

Czytaj również