Nowa siedziba ŚDS w Swarzędzu
Dodano: 24 listopada 2022
Środowiskowy Dom Samopomocy w Swarzędzu (województwo wielkopolskie) zmieni siedzibę. Placówka, która specjalizuje się w świadczeniu usług terapeutycznych i rehabilitacyjnych zostanie przeniesiona do budynku przy ulicy Działkowej. Koordynatorem projektu jest miejski samorząd.
Celem działalności Środowiskowego Domu Samopomocy jest organizowanie zajęć i warsztatów dla osób z niepełnosprawnościami. Wnętrza nowej siedziby zostaną zaadaptowane na potrzeby sal i pracowni terapeutycznych.
Cały obiekt ma być dostępny dla osób o ograniczonej mobilności. Niepełnosprawni będą mogli korzystać z wielu udogodnień, m.in. dostosowanych sal terapeutycznych, szatni, łazienek i toalet.
Swarzędz – to miasto położone w powiecie poznańskim. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Swarzędz. Dawniej jeden z najważniejszych ośrodków włókienniczych w Polsce. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa poznańskiego.
Czytaj również
- Kierowcy blokują Zieloną
- Karnety dla niepełnosprawnych
- Niepełnosprawni kibicują Unii
- Podniebne przestworza dla niepełnosprawnych
- Złoto dla Kucharczyk
- Niepełnosprawni grają w tenisa ziemnego
- Mniej barier w bibliotece w Łańcucie
- Magistrat w Kaczorach bez barier
- Remiza w Ispini bardziej dostępna
- Świetlica w Kupiatyczach bez barier
- Mniej barier w OPS w Dobczycach
- Posterunek bez barier w Gościnie
- REKLAMA | ANS – Uczelnia bez barier
- Radio Puls Med FM: Dla juniora i seniora!
- Klub dla seniorów w Bojanowie